PERSONEL ALIMI

Ofm Antalya Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 Yayınlandı mı?

Adaylar Ofm Antalya Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Ofm Antalya Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Ofm Antalya Hastanesi, Antalya şehir merkezinde yer almakta olup vatandaşlara kaliteli çözümler sunmaktadır. Havalimanına 8 kilometre uzaklıkta ve 14.200 metrekare kapalı alana sahip. Toplam 119 yatağa sahip olup modern ekipmanlarla donatılmıştır.

15.000 metrekare kapalı alana ve 1.680 metrekare yaşam alanına sahiptir. Hasta ve yakınlarının odalarında daha iyi çözümler bulabilmeleri için tüm önlemler alınmaktadır. Bu konuda merkezi klima, kablo kanallı LED TV, buzdolabı, duş ve daha birçok seçenek sunulmaktadır. 24 saat acil servis ve yangın asansörü bulunmaktadır. Hasta odaklı hizmetlerle yüksek kaliteli sağlık çözümleri üretilir.

Ofm Hospital Antalya'da İş İlanları ve İş İlanları


Ofm Hospital Antalya İş İlanları

Ofm Antalya Hastanesi genişleyen yapısı sayesinde topluma daha iyi sağlık çözümleri sunmaktadır. Çok sayıda çalışanı olmasına rağmen, bu nedenle yeni çalışanlar işe alınmaktadır. İş ilanları farklı dönemlerde yayınlandığı için düzenli olarak kontrol edilmesi önerilir.

Listelenen ilanlar farklı pozisyonlara ait olduğundan adaylarda aranan genel ve özel başvuru şartları değişiklik gösterebilmektedir. Adayların bilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerine başvurmaları gerekmektedir. İlanların takibi çok kolaydır ve iş platformları değerlendirilebilir.

İlanlar farklı dönemlerde sunulabileceğinden ve başvurular için son tarih olduğundan düzenli olarak kontrol edilmesi tavsiye edilir.

Ofm Hospital Antalya personel alımı

Ofm Hospital Antalya’da çalışmak için iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Bunun için tüm işlemler web sitesinde yapılabilir. Bunun için sitelerine gidin ve ardından İK/İş Başvuru Formuna erişin.

Bu kısım platformun alt kısmında bulunur. Tıkladıktan sonra fotoğraf, sipariş pozisyonu, tarih, ad, soyad, TC kimlik numarası ve diğer alanları doldurmanız gerekmektedir. O zaman sadece gönder. Bu işlem her dönemde yapılabilmekte ve adayların başvuruları açık pozisyonlara göre değerlendirilmektedir.

Ayrıca işe alım platformları üzerinden işlemler yapılabilmektedir. Açık olan sitede ilana girmek ve yayınlanan ilana özgeçmişini göndermek yeterlidir. Ardından, İK yetkilileri arayacak ve görüşme bilgilerini iletecektir.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu