PERSONEL ALIMI

Medical Park Personel Alımı ve İş İlanları 2022Medical Park’ta çalışmak isteyen adaylara müjde! Medical Park bünyesine dahil olan ve şirkete pozisyon başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki gerekli bilgileri inceleyebilir ve her türlü Medical Park çalışan işe alım ilanına başvurabilir. Aynı zamanda şirketin açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

Medical Park'ta Personel Alımı ve İşe Alımı

Türkiye’nin 15 ilinde 24 hastanesi bulunan Medical Park, 1993 yılından bu yana sağlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Hizmet verdiği tüm illerde hasta ve hasta yakınlarını ön planda tutarak en iyi çözümlere ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Tüm hastanelerinde yüksek standartlarda faaliyet gösteren kurum, hem Türkiye’nin hem de dünyanın önde gelen sağlık grupları arasında yer almaktadır. Alanında uzman kadrosu ve kullandığı yüksek teknoloji ile vatandaşlara en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır. Ülkemizin seçkin üniversiteleri ile işbirliği yaparak, nitelikli kadrolarının ve üniversitelerinin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Medical Park İşleri

Medikal Park kurulduğu ilk günden itibaren vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Çok sayıda uzman çalışanı bulunan işletme, her yıl güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyor. Ancak, yılın farklı zamanlarında, boş kadroları doldurmak için ve planları çerçevesinde işe alınır. Bunlar, sahip oldukları hastanelerin herhangi birinde olabilir.

İstihdam sadece sağlık personeli için olmadığı için toplumun her kesiminden iş arayanlar için büyük fırsatlar sunmaktadır. Dolayısıyla onları takip ederseniz size uygun işleri bulabilir ve ardından gerekli başvuruları yapabilirsiniz.

Hastane özel olduğu için iş ilanları iş sitelerinde rahatlıkla görülebilmektedir.


Medical Park çalışanlarının işe alınması

MLP bakımı olarak; Çeyrek asır önce Medical Park ile başladığımız yolculuğumuza Liv Hospital, VM Medical Park ve İstinye Üniversite Hastanesi markaları ile devam ediyoruz. Bugün Bursa’dan Elazığ’a, Trabzon’dan Antalya’ya 17 ilde 29 hastane ile sektörü yöneten en büyük sağlık grubu olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bir aile birimi olarak çalışan 17.000’in üzerinde çalışanımızla toplum sağlığına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Medical Park işe alım süreci, çevrimiçi bir başvuru ile başlar. Bunun için öncelikle iş alımı yapılmalıdır. Aktif bir reklam bulursanız, öncelikle ilgili site etki alanı içinde bir üyelik kaydı oluşturmanız gerekir. Böylece uygulama mümkün hale gelir. Ardından, hesabınız için bir biyografi oluşturun ve ilgili reklam için başvurun. Adaylar, bulundukları ilde de iş başvurusunda bulunabilirler.

Ancak ön yazınızda mülakata katılabileceğinizi ve işe alınırsanız o şehre taşınabileceğinizi belirtmelisiniz. Bilginiz başvurduğunuz iş ile örtüşüyorsa, yeni işinize hemen başlayabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu