PERSONEL ALIMI

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 Yayınlandı mı?

Adaylar Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


1954 yılında SSK Polikliniği olarak hizmete başlayan Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, uzman ve deneyimli kadrosundan aldığı güçle vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti vermektedir. 1967 yılında artan ihtiyaçlar doğrultusunda 225 yataklı yeni binasına taşınarak SSK Konya Servis Hastanesi adı altında devam etmiştir.

Zamanla genişleyen ve yenilenen bu kurum her dönemde vatandaşlara kaliteli hizmetler sunmuştur. TS-EN-ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi gibi belgelere sahiptir. 2005 yılında eğitim ve araştırma hastanesi olan kurum, 2020 yılında Meram Devlet Hastanesi olmuştur.


Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarına daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti verebilmek için çok sayıda çalışana sahiptir. Öte yandan, sürekli gelişimi nedeniyle yeni açık pozisyonlar sunulmaktadır. İş arayanlar bunları takip edebilir ve gerekli başvuruyu yapabilir.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ihtiyacına göre eleman alımı yaptığından, ilanlar her yıl aynı zamanda yayınlanmayabilir. Son teslim tarihi olduğundan düzenli aralıklarla kontrol edilmesi tavsiye edilir. Reklamları takip etmek için hangi kaynakları kullanacağınızı bilmiyorsanız İŞKUR veya arap.gov.tr ​​gibi adresler takip edilebilir.

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi personel alımı

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi, işe alacağınız personelde bazı gereksinimler arıyor. Ancak, her meslekte farklılık gösterirler. Başvurunuzdan olumlu sonuç almak istiyorsanız genel ve özel şartlara dikkat etmeniz yeterli.

Hastane bir kamu kurumu olduğu için genelkurmay seçme sınavı istenebilir. Özellikle memur veya bakıcı gibi pozisyonlara memurların yerleştirilmesi düşünülür. Başvurunuzun başarılı olmasını istiyorsanız, sınava önceden katılmanız önerilir. Başvurunun nereye ve nasıl yapılacağı detaylı olarak ilanda belirtilmiştir. İlana göre başvurmanız yeterlidir.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu