PERSONEL ALIMI

Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


1910 yılında hizmete başlayan Kocaeli Devlet Hastanesi, yüz yılı aşkın tecrübesiyle hasta ve hasta yakınlarına insan sevgisi ile hizmet vermektedir. 1914 yılında hizmete başlayan kuruluş 1920 yılında geçici olarak kapatılmış ve 1926 yılında hizmete açılmıştır.

Yeni binanın yapımına 1945 yılında başlanmış ve 1952 yılında hizmete girmiştir. Burada İzmit Vatan Hastanesi ile 100 yataklı tüberküloz hastanesi birlikte çalışmaktadır. 1953 yılından sonra Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığı’na devredilmiştir. 1999 depreminin verdiği hasar nedeniyle yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır.


Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Sürekli genişlediğinden, boş pozisyonlar da dahildir. Bu nedenle açık kontenjanlar sunulmakta ve ilgilenen kişilerin başvurmaları teşvik edilmektedir. İş arıyorsanız ve başvurmak istiyorsanız takip etmeniz yeterli.

İşe alımlar yılın farklı zamanlarında gerçekleşir ve sürekli olarak gözden geçirilmesi gerekir. Başvuru yapabilmek için açık ilanların olması gerekmektedir. Bu nedenle son teslim tarihlerine dikkat edilerek işlemler yapılmalıdır.

Reklamları nereden takip edeceğinizi bilmiyorsanız sizin için doğru fırsatlar kaçırılabilir. Devlet genel hastanesi olduğu için Resmi Gazete veya İŞKUR gibi resmi platformlardaki iş ilanları takip edilmelidir.

Kocaeli Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kocaeli Devlet Hastanesi, işe alım için adayların belirli nitelikleri taşımasını şart koşuyor. Bu her özel ve kamu kurumu için geçerlidir. Bu nedenle genel ve özel şartlara göre aksiyon alınması tavsiye edilir.

ÖSYM tarafından yürütülen KPSS’ye girmediyseniz, açık pozisyon size uygun olsa bile işlem yapamayabilirsiniz. Çünkü bazı devlet alımlarında söz konusu test aranabilir. Sınava hazırlanıyorsanız ve sınava giriyorsanız, istek üzerine sorunsuz bir şekilde başvurabilirsiniz.

Randevu için diğer şartları da sağlıyorsanız, iş ilanında belirtildiği şekilde başvurmanız yeterlidir.


Kocaeli Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu