PERSONEL ALIMI

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022


Kocaeli’nin Derince ilçesinde bulunan sağlık tesisi, 1993 yılında SSK Kocaeli Hastanesi olarak hizmete açıldı. Kurulduğunda 1.100 yatak kapasiteli olan tesis, üniversitenin Tıp Fakültesi Hastanesi ile ortak kullanmaya karar vermesiyle 1996 yılında 385 yatağa dönüştürülmüştür. Ağustos 1999’daki depremden sonra bina kullanılamaz hale geldi.

2005 yılında TC Sağlık Bakanlığı’na devredilen kurum, 2008 yılında yenileme çalışmalarının yenilenmesiyle buraya taşınmıştır. Haziran 2015’ten sonra 19 doçent, 15 asistan, 188 tıp uzmanı, 13 pratisyen hekim ve 72 asistandan oluşan bir kadro bulundu.


Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, geniş uzman kadrosuyla vatandaşlara sağlık hizmeti veriyor. Her pozisyonda yüzlerce çalışan olmasına rağmen, yeni ihtiyaçlar doğrultusunda açık pozisyonlar açılmaktadır.

Yayınlar yılın farklı zamanlarında yayınlanır ve başvurular açık yayınlar yoluyla yapılır. Randevuların sabit bir ilk ve son başvuru tarihi olduğu için adayların düzenli olarak takip etmeleri tavsiye edilir. Devlet hastanesi olduğu için iş ilanlarını takip etmeyi bilmek şarttır. Bunlara İŞKUR, İlanlar gibi kaynaklardan ulaşabilirsiniz. gov.tr ​​ve Resmi Gazete. Başvuru için gerekli tüm bilgiler burada bulunabilir.

Kocaeli Derince Araştırma Hastanesi Personelinin Eğitimi ve İşe Alımı

Her meslek, adayların belirli niteliklerini gerektirir. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden satın alırken bazı şartlar bulunmaktadır. Ancak bunlar her durumda farklılık gösterdiğinden her ilanda ayrı değerlendirmeler yapılmalıdır.

Devlet hastanesi olduğu için bazı kişiler genelkurmay seçme testi isteyebilir. Bu pozisyonlardan bazıları bakıcı, sözleşmeli memur ve hademe gibidir. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilanlarını takip ediyor ve başvurmayı düşünüyorsanız önceden KPSS almanız önerilir. Nereye ve nasıl başvurulacağı burada detaylı olarak belirtilmiştir.


Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu