PERSONEL ALIMI

Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Kepez Devlet Hastanesi, Antalya’nın Kepez ilçesinde yer almaktadır. 2014 yılında temelleri atılan 388 yatak kapasiteli ve A2 katlı olarak 2016 yılında tamamlanmıştır. Aynı yıl acil servise hasta kabulü yapılmış ve 2017 yılında ameliyathane açılmıştır.

2017 yılında resmi açılışı yapılan Kepez Devlet Hastanesi, 2018 yılında 400 yataklı hizmet vermeye başlamıştır. 185 uzman doktorun görev yaptığı kurumda 803 sağlık personeli, 13 idari personel ve 307 destek personeli bulunmaktadır. Böylece toplam 1293 kişi var. Tıp etiği kural ve yönetmeliklerine uygun sağlık çözümleri sunar.


Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları

Birçok birimi bulunan Kepez Devlet Hastanesi, vatandaşlara kesintisiz hizmet veriyor. Yüzlerce çalışanı olmasına rağmen sürekli büyüyen yapısı ve birçok kişinin aktif olarak sağlık çözümlerini tercih etmesi yeni çalışan ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Bu nedenle yılın farklı zamanlarında tıbbi, idari ve destek hizmetleri açısından yeni çalışanlar kabul edilmektedir. Bu, iş ilanları aracılığıyla yapılır ve adaylar onları takip edebilir ve hangi seçeneklerin kendilerine uygun olduğunu görebilir.

Genel bir hastane olduğu için istihdam siteleri yerine Resmi Gazete, İŞKUR veya gov.tr ​​ilanları gibi resmi kaynaklardan ilanlar kontrol edilmelidir.

Kepez Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kepez Devlet Hastanesine iş başvurusunda bulunmadan önce, her işin belirli nitelikler aradığı unutulmamalıdır ve başvuranların bu işe başvurup başvurmadığı kontrol edilmelidir. Bu nedenle adayların yetkinliklerine uygunluğunu değerlendirmeleri önerilir.

Kuruma başvurmayı düşünüyorsanız öncelikle Genel Personel Seçme Sınavına girmeniz önerilir. Genel bir hastane olduğu için sözleşmeli işçi ve bakıcı gibi bir takım pozisyonlarda buna ihtiyaç duyulabilir. Bazıları için arzu edilmese de bu olasılığı riske atmamanız önerilir.

KPSS şartlarını sağlıyorsanız ve size uygun başka şartlar varsa adayların nasıl sunulacağı ilanda belirtilecektir. Gerekli başvuru işlemleri kısa sürede tamamlanabilir.


Kepez Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu