PERSONEL ALIMI

Kent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Kent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Kent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


İzmir’in Çiğli ilçesinde kurulan Kent Hastanesi 2004 yılı Şubat ayından itibaren sağlık sektöründe kaliteli hizmet vermektedir. Profesyonel doktorları, yüksek teknolojiye sahip cihazları ve multidisipliner yaklaşımı ile hasta odaklı çözümler üretmektedir.

Birçok konuda cerrahi operasyonlar özel ameliyathanelerde yapılmaktadır. Hastane, medikal sektörün her dalında çözümlere sahiptir. 843 çalışanı bulunan kurum, genç ve enerjik kadrosu ile hastalara beklenti ve ihtiyaçları çerçevesinde çözümler sunmaktadır.

Vakıf, hasta ve hasta yakınlarına ekonomik, erişilebilir, kesintisiz ve sürekli hizmet vererek her yıl çok sayıda insana hizmet vermektedir.


kent hastanesi iş ilanları

Kent Hastanesi yüzlerce çalışanı olmasına rağmen büyüyen yapısı yeni personel gerektirmektedir. Bu nedenle işe alımlar yılın farklı zamanlarında gerçekleşmektedir. Adaylar özel hastane adresinden rahatlıkla takip edebilirler.

Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Kent Hastanesi web sitesine girdikten sonra İK ile görüşmeniz yeterlidir. Bu sitenin alt kısmında yer almaktadır. Ancak bunun dışında profesyonel online platformlar da takip edilebilir.

İlanlar hastanenin gereksinimlerine uygun olarak verildiğinden, iş başvurusunda bulunmak isteyen adayların ara vermeden onları taraması önerilir.

Kent Hastanesi Personel Alımı

Kent Hastanesi’ne iş başvuruları kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunun için hastanenin web sitesinde bir form var. Bunu değerlendirmek için sitelerine girdikten sonra alttan İnsan Kaynakları’na tıklamanız gerekiyor.

Ardından, alt bölümde Doktor uygulaması ve Tıbbi ve İdari uygulama için iki düğme bulunur. Başvurunuzun niteliği ne olursa olsun, buna göre başvurmalısınız. Birini seçtikten sonra size gelen formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Kendiniz hakkında detaylı bilgi verirseniz, ekipler kısa süre içinde sizinle iletişime geçebileceklerdir. Bunun için yetkinliklerinizin de açık pozisyonlara karşılık gelmesi gerekir. Daha sonra görüşme bilgileri iletilecektir ve buna göre hareket edilmesi yeterlidir.


Kent Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu