PERSONEL ALIMI

Karaisalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Karaisalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Karaisalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Adana’nın Karisali ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmeti veren Karisalı Devlet Hastanesi, köklü bir geçmişe sahip. Her dönemde hasta ve hasta yakınlarına modern sağlık çözümleri sunan kurum, insan sevgisi ile çalışmaktadır.

Başlangıçta sağlık ocağı olarak planlanan kurum 1954 yılında kurulmuştur. Öte yandan bölgede artan ihtiyaçlar göz önüne alınarak 1994 yılında hastane inşa edilmiştir. Ancak bir süre sonra yapımına karar verilmiştir. fiziki yapısı buna uygun olmadığı için yeni bir hastane.

Sonuç olarak 2014 yılında yeni bina tamamlanmış ve kurum burada hizmet vermeye devam etmiştir.


Karisali Devlet Hastanesi İş İlanları

Tıbbın tüm branşlarında sağlık hizmeti veren Karisalı Devlet Hastanesi, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek ve kesintisiz sürekliliği sağlamak için çok sayıda kadroya sahiptir. Öte yandan yaptığı yatırımlar nedeniyle sürekli büyüyor, bu nedenle çalışanlar için yeni gereksinimler var. Bunlar yılın farklı zamanlarında farklı pozisyonlar için tutulabilir.

Karisali Devlet Hastanesi, devlet kamu hastaneleri arasında yer aldığı için bazı kişilerin reklamları takip etmesi kafa karıştırıcı olabiliyor. Çünkü işe alım sitelerinde listelenmiyor. Adayların resmi olarak takip edilmeleri gerektiği için İŞKUR, Resmi Gazete ve Ilan.gov.tr ​​gibi kaynaklardan doğrulanması gerekmektedir.

Karisalı Devlet Hastanesi Personel Alımı

Karisali Devlet Hastanesi her yıl farklı zamanlarda alım yapabildiğinden adayların düzenli olarak check-in yapması gerekmektedir. Öte yandan adayların başvuru yapmadan önce gerekli nitelikleri de taşımaları gerekmektedir.

Bu konuda kamu görevlisi seçme sınavının gerekli olup olmadığı araştırılmalıdır. Çünkü söz konusu sınav genellikle devlete bağlı kurumlarda görülmektedir. Karisali Devlet Hastanesi bakıcılık, uşaklık gibi işler de isteyebilir.

Herhangi bir reklam zorunluluğu bulunmamakla birlikte, devam etmeniz ve sınava ÖSYM üzerinden girmeniz önerilir. Adayların başvurmadan önce KPSS dışındaki Genel ve Özel Koşulları değerlendirmesi gerekmektedir.


Karaisalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

Başa dön tuşu