PERSONEL ALIMI

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022


İstanbul’un Küçükçekmece semtinde kurulan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1952 yılında SSK Sultanahmet Dış İşleri ve Nisaiye Servisi olarak hizmete başlamıştır. Köklü bir geçmişe sahip hastanenin SSK İstanbul Hastanesi’ne nakledilmesinin ardından Nisaiye ve doğum servisi yerinde kaldı.

1959 yılından sonra 65 yatak kapasiteli bağımsız bir birim olarak hizmetlerine devam etmiştir. Zamanla ve artan ihtiyaçlarla 1967 yılında 200 yataklı, ardından 400 yataklı olarak çıkarılmıştır. Bugün Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi 648 yatak kapasiteli yeni binasında hizmet vermektedir.


Soliman Legal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Açık Kontenjanlar

Sağlık sektörünün her dalında çözümler sunan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hastalara kapsamlı hizmetler sunuyor. Bu nedenle kesintileri önlemek ve hizmet kalitesinin düşmemesini sağlamak için birçok çalışan bulunmaktadır.

Öte yandan, sürekli büyüdüğü için çalışanlar için yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Devletin genel hastanelerinden biri olan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bu ihtiyaçları karşılamak için reklamlar yayınlamaktadır. Ancak özel olmadığı için şantiyeler aracılığıyla değil, resmi kanallar aracılığıyla sunulmaktadır. Bu nedenle iş başvurusu yapmak isteyenlerin gov.tr ​​ilanları, Resmi Gazete ve İŞKUR gibi platformları takip etmesi önerilir.

Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi Personelinin Eğitimi ve İşe Alımı

Devlet alımları için bir kamu görevlisi seçim testi gerekebilir. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Hastane kategorisine girdiği için bazı işler KPSS adayını gerektirebilir. Bazıları hizmetçi ve bakıcı gibidir.

Devlet memuru seçme sınavı her pozisyon için mevcut olmasa da, aranıyorsa bu şartı sağlamanız gerekmektedir. Test ÖSYM tarafından yapıldığı için takip etmeniz ve zamanı geldiğinde sınava katılmanız tavsiye edilir. Adaylardan KPSS dışında bazı genel ve özel nitelikler de alınabilir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyenlerin yakından takip etmeleri ve uygunluklarına göre başvuru yapmaları gerekmektedir.


Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu