PERSONEL ALIMI

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları 2022


Kadim bir geçmişe sahip olan Kahramanmaraş Nesip Fadel Şehir Hastanesi 1948 yılında 100 yatak kapasiteli olarak hizmete başlamıştır. 1968 yılında 100 yataklı ek bir kadın doğum hastanesi yapılması sonucu tam teşekküllü 200 yataklı bir hastane olmuştur.

Ancak zamanla ihtiyaçların artması üzerine 1989 yılında ek bina yapılmıştır. 200 yatak kapasiteli olarak tasarlanmıştır. 2000 yılında diyaliz ünitesi eklenmiş, 2007 yılında ise 9.000 metrekarelik ek hizmet binası tamamlanmıştır. Böylece toplam ruhsatlı yatak sayısı 515’e ulaştı.


Kahramanmaraş Şehir Hastanesi İş İlanları, Nesib Fadel

Kahramanmaraş Nesip Fadel Şehir Hastanesi sağlık sektörünün her alanında hizmet vermektedir. Kapsamlı hizmetleri nedeniyle çok sayıda çalışanı olmasına rağmen, hızla büyüdüğü için yeni çalışanlara da ihtiyaç duyulmaktadır.

Hastane devletin bir kamu kurumu olduğu için bazı kişilerin reklamları takip etmesi kafaları karıştırabilir. Özel bir kurum olmadığı için şantiyelerde bulunmamaktadır. İŞKUR gibi kaynaklar takip edilirse veya sınıflandırılırsa. gov.tr ​​veya Resmi Gazete’den uygun fırsatlar bulunabilir. Adaylar, bir son tarih olduğunu göz önünde bulundurarak düzenli olarak kontrol etmelidir.

Aksi takdirde adaylar kendilerine uygun başvuru fırsatlarını kaçırabilirler.

Kahramanmaraş Şehir Hastanesi Nesib Fadel personel alımı

Kahramanmaraş Nesip Fadel Şehir Hastanesi genel bir hastane olduğundan bazı işler kamu personeli seçme sınavı gerektirebilir. Hastaneye başvurmak için bir duyuru yapılmışsa ve sizin için uygunsa, KPSS şartı varsa bunu da iletmelisiniz. Aksi takdirde onay alınması mümkün değildir.

KPSS gerektirmeyen işler olsa da adayların pozisyonu şansa bırakmadan katılmaları önerilir. Ayrıca adayların sahip olması gereken diğer genel ve özel niteliklerin de karşılanıp karşılanmadığı kontrol edilmelidir. Bu sayede iş başvurunuzdan daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.


Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu