PERSONEL ALIMI

Jimer Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Jimer Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Jimer Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Jimer Hastanesi Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer almaktadır ve 2008 yılından bu yana kaliteli sağlık hizmeti vermektedir. Bugün bile birçok hasta tarafından tercih edilen kurum, birinci sınıf sağlık hizmetleri sunmaktadır. Kadın hastalıkları, doğum ve çocuklarda adından söz ettirdi.

Öte yandan kurum, genel cerrahi branşında tedaviler ve çeşitli branşlarda ameliyatlar yapmaktadır. Hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan kurum, hizmet kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir. Hasta ve hasta yakınlarının 7 gün 24 saat ulaşabilecekleri ekonomik, sürekli ve etkili sağlık çözümleri üretir.


Gemer Hastanesi İş İlanları

Modern yapısıyla sürekli büyüyen Jimer Hospital’ın çalışan sayısı her geçen gün artıyor. Her yıl gelişmeye devam eden Jimer Hastanesi, hastaların ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için işe alınmaktadır.

Özel bir hastane olan Jimer Hospital, web sitesinde yayınlıyor. Bunlara ulaşmak için ana siteye girdikten sonra sol üstte bulunan Şirket sekmesine gelmeniz gerekmektedir. Bundan sonra, tüm aktif reklamlar açık reklamlar tarafından görülebilir. Genel uygulama, hemşire, hekim, pratisyen hekim, ebe ve insan kaynakları uzmanı olmak üzere çeşitli iş alanlarında sunulmaktadır.

İstihdam için Gemer Hastanesi

İşe alım başvuruları Jimer Hastanesi’ne web siteleri aracılığıyla yapılabilir. Bunun için adaylar açık işlere geldikten sonra başvuru butonunu kullanabilirler. Herhangi bir iş ilanının yanındaki düğmeye tıklamak bir form getirecektir.

Bunu seçtikten sonra size gelen formu doldurmanız yeterli. İş başvurusunda bulunmadan önce yetkinliklerinize uygun olduğunu düşündüğünüz işe başvurmanız önerilir. Çünkü İK yetkilileri formu farklı bir işe göre değil, başvurduğunuz mesleğe göre kontrol edeceklerdir.

Ancak genel bir başvuruda bulunursanız, size uygun bir pozisyon olduğunda sizinle iletişime geçildiğinden emin olabilirsiniz. Kurum gelecekte işe alım web sitelerinde ilan yayınlayabileceğinden adayların bu platformları da takip etmeleri önerilir.


Jimer Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu