PERSONEL ALIMI

İzmir Bergama Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar İzmir Bergama Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

İzmir Bergama Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022


İzmir’in Bergama ilçesinde entegre bir sağlık tesisi olan İzmir Bergama Devlet Hastanesi’nin geçmişi 1955 yılına dayanmaktadır. İlk dönemlerde belediye hastanesinde sağlık hizmeti verilmekte olup, 1955 yılında yeni hastanesine taşınmıştır. 20 yatak.

Zamanla genişleyen kurum, artan ihtiyaçlar neticesinde 2008 yılı Mayıs ayında 30.672 metrekare açık alana ve 15.750 metrekare kapalı alana sahip binasına taşınmıştır. Akabinde 2012 yılında 4 katlı ek bir klinik binası, 220 yılında ise 5 katlı ek bir klinik ve hizmet binası inşa edilmiştir.


İzmir Bergama Devlet Hastanesi İş İlanları

İzmir Bergama Devlet Hastanesi’nin personel alanında profesyonel hizmet veren birçok çalışanı bulunmaktadır. Ancak, işletme sürekli geliştiği için boş pozisyonlar ortaya çıkıyor. Bu nedenle kuruluş, yılın farklı zamanlarında tıbbi, paramedik ve idari personele yönelik reklamlar yayınlamaktadır.

Devlet hastanesi olduğu için iş başvurusu yapmak isteyen adayların açık olan ilanları düzenli olarak kontrol etmeleri gerekmektedir. Başvuru süresinin kaçırılması durumunda bir sonraki duyurulara kadar herhangi bir işlem yapılamaz.

Reklamları kontrol etmek için tercih edilebilecek birçok kaynak vardır. Bunlardan bazıları Resmi Gazete, İlanlar. gov.tr, İŞKUR. Ayrıca adaylar hastanenin web sitesini de inceleyebilirler.

İzmir Bergama Devlet Hastanesi personel alımı

İzmir Bergama Devlet Hastanesi bünyesinde istihdam edilebilecek birçok iş bulunmaktadır. Adaylar yayınları gördüklerinde hemen başvurmak yerine genel ve özel nitelikleri karşılayıp karşılamadıklarını kontrol etmelidirler.

Çünkü başvursanız bile uyumlu değilseniz olumlu yanıt almanız çok zor. Benzer şekilde kamu hastanelerinde de bakıcı, sözleşmeli veya hizmetli gibi genel personel seçme sınavı gerektiren bir takım pozisyonlar bulunmaktadır.

Bu nedenle ve ihtiyati tedbir olarak adayların sınava girmeleri ve başvurmak için yeterli puan almaları tavsiye edilir. Başvuru işleminin nasıl yapılacağı ilanda detaylı olarak anlatılmaktadır.


İzmir Bergama Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

Başa dön tuşu