PERSONEL ALIMI

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022


İstanbul’da 10 yıllık tecrübesiyle sağlık hizmeti veren İstanbul 29 Mayıs Hastanesi, sadece vatandaşlara değil, uluslararası hastalara da sağlık çözümleri sunuyor. Bu trendde bugüne kadar 105.000 uluslararası hastaya ve yüzde 97 hasta memnuniyet oranına ulaştı. Genel cerrahiden pediatriye kadar birçok branşta hizmet veren kurum, uzman doktorları ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarıyla tüm bunlara çözüm sunuyor.

Toplumdaki her vatandaşa eşit, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunar. 19 yatak kapasiteli olan kurumda iki adet yenidoğan ünitesi bulunmaktadır.


İstanbul’da 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları Özel

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi, alanında uzmanlaşmış bir kadroya sahiptir. Bu sayede kesintisiz kaliteli hizmetlere sahip olurlar. Büyüyen organizasyonun bu yönde yeni çalışanlara ihtiyacı var. Bunları karşılamak için açık pozisyonlar sunulmaktadır.

Reklamlar her zaman aynı anda sunulmaz, ancak organizasyonun ihtiyaçları doğrultusunda reklamı yapılır. Son başvuru tarihi olduğu için adayların periyodik kontrollerden geçmeleri gerekmektedir. Özel hastane olması nedeniyle şantiyelerdeki ilanlar takip edilebilir. Web sitelerini de inceleyebilirsiniz. Böylece size uygun olan işlere hemen başvurabilirsiniz. Online başvuru yapıldıktan sonra bir mülakat süreci vardır.

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastane personeli alımı

İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi yenilikçi yapısıyla yeni personel alımına başlıyor. Kurum, web sitesi aracılığıyla istihdam başvurularını kabul etmektedir. Bunun için öncelikle kendi sitenize girmelisiniz. Ardından Şirket sekmesi altında İnsan Kaynakları seçilir.

Ardından, iş başvuru formunu görüntülemek için tıklayın. Daha sonra karşılaştığınız yerde bilginiz ve yetkinlikleriniz ölçüsünde gerekli yerler doldurulur. Daha sonra uygulama tamamlanır. İleride özgeçmişiniz için uygun bir ilan olması durumunda kurumun İK yetkilileri arayıp görüşme bilgilerini iletecektir.

Adaylar daha sonra verilen bilgiler doğrultusunda katılmalı ve olumlu istihdam sonuçları elde etmelidir.


İstanbul Özel 29 Mayıs Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu