PERSONEL ALIMI

Hüma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Hüma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Hüma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Homa Hastanesi, Kayseri İli Melekgazi İlçesi’nde yer almaktadır. 2004 yılı Mart ayında hizmete açılan sağlık kuruluşu, kadın sağlığı merkezi olarak hizmete başlamıştır. Şubat 2006’da Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesine sevk edildi.

Tüp bebekten anestezi ve resüsitasyona kadar tıbbın birçok dalında hizmet vermektedir. Kalite standartlarına uygun hizmet veren işletme ekonomik, sofistike ve sürekli gelişen çözümler sunmaktadır. Sağlıkta kalite standartlarına bağlı kalan kurum, teşhis, teşhis, tedavi ve cerrahi yöntemleri tıp etiği ve yürürlükteki yasalar çerçevesinde uygulamaktadır.


Homa Hastanesi İş İlanları

Bilime ve gelişime büyük önem veren Homa Hospital, uzman sağlık kadrosu sayesinde hizmetlerini sürekli geliştirmektedir. Başarılı yatırımları ile dünyada onaylanmış ve kullanılmış son teknoloji sağlık ekipman ve araçlarını hastalara sunmaktadır.

Böylece sürekli büyüyen ve kalitesini artıran işletme, aynı zamanda personel alımı yapmaktadır. Çünkü geliştirme sürecinde bir takım boşluklar oluşur. Kuruluş, ilgilenen kişilerin başvurmasını sağlamak için iş ilanları yayınlar.

İş arıyorsanız ilanları takip edebilirsiniz. Hüma Hastanesi özel bir hastane olduğu için adayların kendi web siteleri ile birlikte profesyonel platformları değerlendirmeleri önerilir.

Homa Hastanesi’nde personel alımı

Homa Hastanesi’ne başvurmak istiyorsanız tek seçeneğiniz iş siteleri değil. Çünkü kurumun web sitesinde İnsan Kaynakları sekmesi var. Erişmek için siteye girdiğinizde sağ üste bakmanız yeterlidir.

Alana geldiğinizde soldaki listeden açık pozisyonlara ulaşırsanız hangi işlere başvurabileceğinizi görebilirsiniz. Ardından yeşil Apply butonunu kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca normal bir başvuru formu doldurmak isterseniz soldaki menüden ilgili alana tıklayabilirsiniz.

O zaman tek yapmanız gereken boş alanları doldurmak ve formu göndermek. Bundan sonra, sadece beklemeniz gerekiyor. Çünkü İK departmanı başvurduğunuz iş ile uyumlu olduğunuzu görürse veya size uygun bir fırsat olursa size haber verirler.


Hüma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu