PERSONEL ALIMI

Ezine Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Ezine Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Ezine Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022


Çanakkale İli Ezin İlçesi’nde bulunan Ezini Devlet Hastanesi, 45 yataklı eski binasından ekonomik ömrünü kaybetmesi nedeniyle yeni binasına taşındı. 100 yatak kapasiteli bu bina 25.000 metrekare alan üzerine inşa edilmiştir.

2007 yılında inşaatına başlanmış ve 2013 yılında hizmete girmiştir. C Grubu Hastane büyük ve nitelikli bir kurumdur. İnsan odaklı sağlık çözümleri üreten Ezini Devlet Hastanesi, hasta ve hasta yakınlarının beklenti ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır. Deneyimli kadrosuyla topluma sürekli tıbbi hizmetler sunmaktadır.


ezine devlet hastanesi iş ilanları

Dünyanın her yerinde en modern teşhis, teşhis ve tedavi yöntemlerini toplumla buluşturmayı hedefleyen Ezine Devlet Hastanesi, bunun için sağlık sektöründeki gelişmeleri takip ederek hastalara yatırım yapmayı hedefliyor. Bunları etik kurallara ve yasalara uygun olarak uygulayan kurum her yıl büyümektedir. Bu doğrultuda yeni çalışan için de gereksinimler oluşturulmaktadır.

Kuruluş, iş ilanları yayınlayarak boşlukları doldurmaya çalışır. İş arıyorsanız, onları takip ederek fırsatlar elde edebilirsiniz. Bir devlet kurumu olan Ezini Devlet Hastanesi’nin işe alım duyuruları resmi platformlar üzerinden takip edilebiliyor. Bazıları internete dayanmaktadır.

Ezini Devlet Hastanesi personel alımı

Ezine Devlet Hastanesi’nde personel sayısı fazla olduğu için istihdam farklı pozisyonlarda olabilir. Ancak hizmetliler, bakıcılar, sağlık görevlileri veya laboratuvar çalışanları gibi bazı çalışanlar kamu görevlisi seçme testi talep edebilir. Ayrıca sözleşmeli memurların atanmasında da bu gereklilik gözlemlenebilmektedir. Hastane bir halk sağlığı kurumudur.

Bu nedenle KPSS puanınız yoksa ÖSYM başlığını takip ederek katılmanız tavsiye edilir. Bundan sonra beyanname başvurusu yapmak için beyannameyi okumanız yeterlidir. İşte adayların bilmesi gereken tüm detaylar. Başvuru buna göre yapılabilir.


Ezine Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu