PERSONEL ALIMI

Erciyes Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Erciyes Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Erciyes Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Erciyes Hastanesi Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde, Tacettin Veli Mahallesi semtinde yer almaktadır. Özel bir sağlık kuruluşu olup birçok branşta hizmet vermektedir. Yetkinlik, kalite, hasta ve hasta yakınları, farkındalık değerlerinden ödün vermeden topluma ileri tanı ve tedavi sunar.

Hastaların ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayan Erciyes Hastanesi, sağlık hizmetlerini bilinçli ve güvenli bir şekilde sunmaktadır. İnsan merkezli yapısı ile çalışanlarına da değer vermektedir. Ekip çalışmasına önem veren ve alanında uzman ekipleri hastalara kaliteli çözümler sunmaktadır.


Erciyes Hastanesi İş İlanları

Erciyes Hastanesi yenilikçi ve bilimsel altyapısı ile sürekli büyümektedir. Bu nedenle çok sayıda çalışanı olmasına rağmen zaman zaman yenileri işe alınmaktadır. Organizasyona ekip üyesi olarak girmek isterseniz online iş sitelerini yakından takip ederek onlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Erciyes Hastanesi web sitesinde iş ilanları da paylaşmaktadır. Takip etmek isterseniz resmi web sitesine girdikten sonra üst menüden İK sekmesine girebilirsiniz.

Ardından, doktor ve sağlık dışı personel alımına yönelik ilanlar bulunabilir. Bunlar her zaman açık olmayacağı için adayların son başvuru tarihini kaçırmadan düzenli olarak kontrol etmeleri gerekmektedir.

Erciyes Hastanesi Personel Alımı

Başvurular, Erciyes Hastanesi personel alımı sırasında da yapılabilir. Bunun için işe alım sitelerindeki gönderilere puan vermek istiyorsanız ilgili sitede üyelik açmanız, özgeçmişinizi doldurmanız ve başvurmanız yeterli.

Başvurduğunuz iş ve özgeçmişiniz uyuşuyorsa kısa sürede olumlu yanıtlar almanız mümkün. Ayrıca Erciyes Hastanesi’nin web sitesinde başvuru için kullanılabilecek bir form bulunmaktadır.

Erişmek için resmi web sitesine girdikten sonra üst menüden İnsan Kaynakları’na tıklamanız gerekiyor. Ardından aşağı doğru genişleyen listeden iş başvurusu seçilir. Karşınıza çıkan formu doldurursanız kısa sürede başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.


Erciyes Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu