PERSONEL ALIMI

EPC Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar EPC Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

EPC Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Adana’da bulunan EPC Hastanesi, insan merkezli bir yaklaşımla modern tanı ve tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Ekip bilinci oluşturmuş çalışanları ile kaliteli sağlık hizmetleri sunar.

Hastalara erişilebilir, hesaplı ve güvenilir hizmetler sunarak güler yüzlü bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Tıp etiğine bağlı bir kuruluş aynı zamanda açıklık, gizlilik ve eşitlik yasa ve ilkelerine de bağlıdır. Toplum içinde dil, din ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın her vatandaşına saygılı ve memnuniyet odaklı hizmetlerini uygun ve kaliteli bir şekilde sunar.


EPC Hastane İş İlanları

EPC Hastanesi kurulduğu günden bu yana sürekli bir gelişim sürecinden geçmektedir. Yenilik ve değişime dayalı temelleri ile topluma en son teknolojileri ve modern tedavi yöntemlerini sunmaktadır. Başarılı yatırımları ve uzman sağlık kadrosu ile hizmetlerinin kalitesini ve kalitesini artırmak için sürekli çalışmaktadır.

Bünyesindeki birim, şube ve çalışan sayısındaki artışa rağmen farklı dönemlerde yeni alımlar da yapılmaktadır. Başvuru yapmak isterseniz online yayınları takip edebilirsiniz. Özel sağlık kuruluşu olduğu için kendi platformuna ek olarak online şantiye siteleri de kontrol edilebilmektedir. Böylece reklamlar kısa sürede bulunabilir.

EPC Hastane Personelinin İşe Alınması

EPC Hastanesine başvuru iki aşamada yapılır. Birincisi ön başvurudur ve online olarak yapılır. Adaylar, işe alım web sitelerinde açık iş ilanlarını arayarak başvuruda bulunmalıdır. Bunun için ilgili kariyer platformunda hesap açılması ve CV doldurulması gerekmektedir.

EPC Hastanesi daha sonra başvuranları değerlendirecektir. Bu nedenle adayların yetkinliklerine uygun işe alım ilanlarına başvurmaları önerilir. Bu geri dönüş olasılığını artırır. Geri dönen adaylara görüşme için gerekli bilgiler verilir. Adayların bu bilgilere göre hareket etmeleri ve mülakatlara katılmaları gerekmektedir. Bu süreç tamamlandıktan sonra işe alım gerçekleşir.


EPC Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu