PERSONEL ALIMI

Elmalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Elmalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Elmalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Antalya Elmalı Devlet Hastanesi 1946 yılında belediye tarafından TC Sağlık Bakanlığı’na bağışlanan arazi üzerine 15 yataklı sağlık ocağı olarak yaptırılmıştır. 1956 yılında hastaneye dönüştürülen mevcut bina zamanla inşa edilmiştir.

1974 yılından itibaren 4 adet hizmet binası ile toplam 12.000 m2 arsa üzerinde hizmet vermeye başladık. Ancak artan ihtiyaçlar neticesinde Aralık 2015’te 52 yataklı ruhsatlı yeni binamıza taşındık. Toplam 178 personel ile vatandaşlara sağlık hizmeti veriyoruz.


Elmal Devlet Hastanesi iş ilanları

Elmal Devlet Hastanesi, son teknoloji ve toplum ayrımı yapmadan sağlık hizmeti vermektedir. Profesyonel sağlık kadrosu sayesinde tıbbi bakımın gelişimini inceler ve vatandaşların onayını uygun bir şekilde sağlar.

Bir devlet sağlık kuruluşu olan Elmal Devlet Hastanesi, geniş kadrosuna rağmen yeni bir hastaneye ihtiyaç duyuyor. Satın alma işleminiz, hizmetin sorunsuz ve eksiksiz olarak devam edeceğini garanti eder. Elmal Devlet Hastanesi personeli olmak istiyorsanız öncelikle resmi iş ilanlarını takip etmelisiniz.

Nereden ulaşacağınızı bilmiyorsanız Reklam.gov.tr, 0054ŞKUR gibi platformları takip edebilirsiniz.

Elmal Devlet Hastanesi İşe Alım

Elmal Devlet Hastanesi, güncel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış iş ilanlarına sahiptir. Bu nedenle farklı zamanlarda duyurulacaktır. Son başvuru tarihini kaçırırsanız, başka bir satın alma işlemi yapana kadar başvuru fırsatlarınız ertelenecektir.

Bu nedenle daha hızlı çalışabilmesi için günlük olarak uyulmalıdır. İlanınızı 0054ŞKUR gibi platformlarda görebilir, ilan yayınlandığında başvuru yapmak isteyen kişinin bilmesi gereken her şeyi size anlatacaktır. Bunlar, KPSS’nin gerekli olup olmadığı, nerede ve nasıl uygulanacağı gibi bilgileri içerir.

Tüm genel ve özel niteliklerin yanı sıra KPSS şartlarını da sağlıyorsanız, ilanda belirtilen şekilde hareket ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


Elmalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu