PERSONEL ALIMI

Egepol Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Egepol Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Egepol Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


İzmir’deki Egepol Hastanesi kurulduğu günden bu yana vatandaşlarına kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda Egepol Cerrahi Hastanesi ve Egepol Uluslararası Hastanesi’ni de bünyesinde barındırmaktadır.

2009 yılında Egepol Hastanesi, 10 yıl sonra da Cerrahi Hastanesi açıldı. 225 yatak kapasitesi ile hijyenik bir ortamda modern, güvenilir ve şefkatli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Yürürlükteki yasalara uygun tesisler, Tıbbi Etik Kuralları’na da dikkat eder. Halk arasında ayrım gözetmeksizin erişilebilir teşhis, teşhis ve tedavi sağlar.


Egepol Hastanesi’ndeki iş ilanları

Egepol Hastanesi bilimin evrimini taviz vermeden takip eder. Dünya çapında denenmiş ve kabul edilmiş olanı halka sunar. Profesyoneller, kalifiye sağlık personeli ve diğer çalışanlarımızla birlikte vatandaşlarımıza kesintisiz hizmet veriyoruz.

Çok büyük bir yapıya sahip bir tesis, çok sayıda personele sahiptir. Ancak sürekli genişlediği için yeni alımlar da yapıyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımıza verilen hizmetlerin kesintisiz devam etmesini hedefliyoruz. Egepol Hastanesi’nde çalışmak istiyorsanız günlük takip etmenizi öneririz.

Bunun nedeni, her yıl aynı zamanda reklam olmamasıdır. Kurumun ihtiyacına göre çeşitli zamanlarda ilan edilebilir. Günlük takip ederek zaman kaybetmeden size uygun bir pozisyona başvurabilirsiniz.

Egepol Hastanesi’nde İşe Alım

Özel bir sağlık kuruluşu olan Egepol Hastanesi, online kariyer platformu üzerinden ilan yayınlayabilmektedir. Bu nedenle adayların günlük olarak kaçırmadan takip etmeleri gerekmektedir. Başvurular için de bir son tarih var. İlanı gördüğünüzde üyelik oluşturmanız ve ilgili operatör sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

Özgeçmişinizi oluşturduktan sonra online ön başvuru yapabilirsiniz. Yetenekleriniz iş kategorinize uygunsa en kısa sürede bizimle iletişime geçerek görüşme hakkında sizi bilgilendirebilirsiniz. Egepol Hastanesi’nin Kurumsal sekmesinde İnsan Kaynakları bölümü de bulunmaktadır.

Adaylar özgeçmişlerini buraya yükleyerek başvuruda bulunabilirler. Daha sonra hastane yetkilileri sizinle iletişime geçecektir.


Egepol Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu