PERSONEL ALIMI

Edremit Körfez Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Edremit Körfez Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Edremit Körfez Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022


Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alan Edremit Kerfes Hastanesi özel bir tıp kurumudur. A Sınıfı bir hastane olup 2010 yılından beri hizmet vermektedir. İyi donanımlı bir ameliyathane ve yoğun bakım ünitesinde halka sağlık hizmeti veriyoruz. Tüm branşlar, tedaviler ve poliklinikler SGK ile anlaşmalıdır.

78 yatak kapasiteli Edremit Kerfes Hastanesi’nde 45 misafir odası bulunuyor. Üçü tatlı tarz. 10.000 metrekarelik bir alana kurulmuştur. Hasta ve çalışan haklarına saygı gösterir, tıp etiği kurallarına ve yasalarına uygun hizmet sunarız.


Edremit Korfes Hastanesi iş ilanları

Edremit Körfez Hastanesi tıbbi, idari ve destek kadrosuyla her yıl büyümeye devam ediyor. Bilim odaklı bu kurum, vatandaşları alandaki en son gelişmelerden haberdar eder ve modern tıbbi hizmetler sunar.

Sürekli gelişen bir kurum olan Edremit Kerfes Hastanesi, yılın farklı zamanlarında çalışanlara ihtiyaç duyuyor. Bunlar, gerekli reklamlar yerleştirilerek karşılanır. Bunlara başvurmak istiyorsanız, yılın farklı dönemlerini takip etmeniz gerekiyor. İhtiyaca göre açtığımız gibi her yıl aynı pozisyonda açmıyoruz. Benzer şekilde, reklamların aynı anda sunulup sunulmayacağı da belirsiz.

Bu nedenle iş listelerini sıkı bir şekilde takip etmezseniz doğru pozisyonu kaçırırsınız.

Edremit Kelfes Hastanesi’nde İşe Alım

Edremit Kerfes Hastanesi’nde personel sayısı oldukça fazla olmakla birlikte zaman zaman yeni personel alımı yapılmaktadır. Özel hastane olarak Kariyer Platformunda iş ilanları yayınlanmaktadır. Kendi sitenizde duyurulabilir.

Adaylar ilanı buradan takip edebilirler. İş ilanınız kariyer sitenizde yayınlanıyorsa, buraya üyesiniz ve başvurmak için özgeçmişinizi doldurmanız gerekecek. Daha sonra o pozisyon için online başvuru yapılır. O zaman sadece haberleri beklemelisin.

Yetkililer duyuru doğrultusunda bilgi ve becerilerinizi değerlendirdikten sonra, uygun olmanız durumunda yetkililer sizi arayarak görüşme hakkında bilgi verecektir. İşe alınmak için buna da katılmalısınız.


Edremit Körfez Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu