PERSONEL ALIMI

Edremit Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Edremit Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Edremit Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan Edremit Devlet Hastanesi, vatandaşlarına tam kapsamlı sağlık hizmeti veriyor. 1953 yılında 20 yatak ve 2 uzman kadrosu ile faaliyete başlamıştır. 1955’te yatak kapasitesi 40’a yükseldi.

Hastane 2007 yılında yeni binasına taşınmış ve 2009 yılında SSK Hastanesi ile birleşmiştir. Böylece 200 yatak kapasitesine ulaşmıştır. Hizmetinin merkezine insanı koyarak hasta, çalışan ve yakınlarının memnuniyetini ön planda tutar.

Sahip olduğumuz tüm kaynakları dikkatle değerlendirerek topluma güvenilir, sürekli ve kesintisiz tıbbi hizmetler sunuyoruz.


Edremit Devlet Hastanesi’nde çalışıyor

Edremit Devlet Hastanesi kurulduğu günden bu yana büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. İstikrarlı büyümesi her yıl devam etmektedir. Ar-Ge araştırmalarına ağırlık veren bu tesis, bilimsel yapısı ve profesyonel sağlık kadrosu sayesinde, vatandaşlara en son teknoloji ile dünya çapında kabul görmüş teşhis, teşhis ve tedavi yöntemlerini sunmaktadır.

Edremit Devlet Hastanesi de personel arıyor. Devlete bağlı olduğu için resmi duyuru şeklinde yayınlanır. Bu tür duyuruları nereden takip edeceğinizi bilmiyorsanız, hastanenin resmi web sitesine ek olarak וŞKUR ve sınıflandırılmış.gov.tr’nin iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Resmi Gazete’ye de bakmakta fayda var.

Edremit Devlet Hastanesi İşe Alım

Tüm işe alımlarda olduğu gibi Edremit Devlet Hastanesi’nde işe alımların da belirli ilk ve son başvuru tarihleri ​​vardır. Düzenli arama yapmazsanız, reklamlarınız gözden kaçabilir. Bu durumda bir sonraki duyuruya kadar başvuru yapamazsınız.

Reklamınız yayınlandıktan sonra, adayların öncelikle hangi pozisyonların işe alındığını bulmaları teşvik edilir. Bu nedenle, yeteneklerinin karşılanıp karşılanmadığını öğrenebilirsiniz.

Memurluk gibi bazı meslekler için KPSS gerekli olabilir, bu nedenle en kısa zamanda memur seçme sınavına girmeniz önerilir. Bu sayede sorunsuz bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıdaki sınavların tarih ve detayları ÖSYM’den temin edilebilir.


Edremit Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu