PERSONEL ALIMI

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Edirne Merkez’de bulunan Edirne Devlet Hastanesi, köklü vatandaşlarına modern sağlık hizmeti vermektedir. 2009 yılında Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı kararı ile Selimiye Devlet Hastanesi ve Göğüs Hastalıkları Hastanesi entegre edilmiştir.

460 katlı binada vatandaşlara hizmet veren tesiste 137 uzman görev yapıyor. Bir diş hekimi ve 23 pratisyen hekim bulunmaktadır. Hedeflerini sürekli yükselten Edirne Devlet Hastanesi, hasta, hasta yakınları ve tüm personelin güvenliği, sağlığı ve memnuniyeti için kritik öneme sahiptir.

Kaynakları verimli kullanarak sağlık alanında mükemmel çözümler sunuyoruz.


Edirne Devlet Hastanesi iş ilanları

Edirne Devlet Hastanesi hedeflerini sürekli genişletiyor. Bu doğrultuda tıp alanındaki gelişmeleri, son teknolojiyi ve yeni ekipmanları takip etmektedir. Profesyonel sağlık kadrosu ve yenilikçi bir yapı ile topluma kabul edileni ulaştırıyoruz.

Bu dinamik yapı sayesinde sürekli büyüyen bir kurum, yılın çeşitli zamanlarında personel alımı yapmaktadır. Bu sayede topluma sunulan hizmetler sürekli gelişmektedir. Devlet hastanesi olduğu için adaylara resmi olarak duyurulacaktır.

Bu sayede 0054ŞKUR, sınıflandırılmış.gov.tr, Resmi Gazete gibi adreslerden yeni ilanları takip edebilirsiniz. Bir duyuru varsa tek yapmanız gereken onu incelemek, başvuruyu ve şartları değerlendirmek ve ona göre başvurmak.

Edirne Devlet Hastanesi İşe Alımı

İş ilanları belirli günlerde geçerlidir, bu nedenle başvuruları kaçırmayın. Ancak, bu pozisyona başvurmak için bazı nitelikler vardır. Zamanında başvuru yapsanız bile, nitelikleri taşımadığınız takdirde başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Bu nedenle Edirne Devlet Hastanesi’nde çalışmak istiyorsanız onlara uyum sağladığınızdan emin olmanız gerekir. Tesis bünyesinde memurlar, devlet memurları, çeşitli alanlarda sağlık çalışanları ve destek personeli olmak üzere birçok pozisyon bulunmaktadır. Devlet ihaleleri bir kamu hizmeti tarama sınavı gerektirebileceğinden, adayların tarihleri ​​kontrol etmeleri, ÖSYM aracılığıyla başvurmaları ve gerekli puanları zamanında almaları teşvik edilir.


Edirne Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

Başa dön tuşu