PERSONEL ALIMI

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Düzce’nin kalbinde yer alan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi 1950 yılında hizmete girmiştir. Bu süre zarfında sağlık ocağı statüsüne sahip olan tesis, ilave odalar, ameliyathaneler, poliklinik odaları ve daha fazlası ile 1961 yılında hastane olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

1966 yılında 100 yataklı ruhsatlı yeni bir bina yapılmış, zamanla başka binalar da yapılmıştır. 2002 yılında 150 katlı yeni binasına taşınmıştır. 2005 yılında eski SSK Hastanesine nakledildi.

Bugün 400 yatak kapasitesi ile vatandaşlara sağlık hizmeti vermektedir.


Düşe Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları

Dusje Atatürk Devlet Hastanesi, son teknoloji ekipman ve profesyonel sağlık personeli ile topluma tıbbi hizmetler sunmaktadır. Ar-Ge odaklı yapısı ve yenilikçi temeli sayesinde vatandaşlara günümüzün dünya çapında kabul görmüş teşhis, teşhis ve tedavilerini sunmaktadır.

Kalite, güvenilirlik ve süreklilikten ödün vermeden hizmet veren Düşjeatatürk Devlet Hastanesi her yıl büyümeye devam ediyor. Bu nedenle yeni personel alımı da yapmaktayız. Bu nedenle hizmetin kesintisiz olarak halka sunulmasına ve kalitenin bozulmasının önüne geçilmesine yardımcı olur. Kurumun devlete bağlı olması nedeniyle iş ilanları 0054ŞKUR, Resmi Gazete, sınıflandırılmış.gov.tr ​​gibi platformlarda izlenebilmektedir.

Düşe Atatürk Devlet Hastanesi İşe Alımı

Adayların işe alım sırasında belirli koşulları sağlaması beklenmektedir. Bu nedenle Düşjeatatürk Devlet Hastanesi’nde işe alım dönemi ile karşılaşırsanız, başvuru yapmadan önce işinizin gereklerini, genel ve özel şartlarını sağladığınızdan emin olmalısınız.

Bu konuda değinilmesi gereken nokta KPSS’dir. Bunun nedeni, personel devlet kurumları tarafından işe alındığında bu kuralın geçerli olduğunu bildiğimiz içindir. Bunu istemeyebilirsiniz, ancak doğru sonuçlar almak ve ileride sorun yaşamamak için bu sınava girip başvurunuz için yeterince yüksek bir puan almanızı öneririz. Sınav tarihleri ​​ÖSYM üzerinden takip edilebilir.


Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu