PERSONEL ALIMI

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022


Dünyagöz Hastanesi İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa, Antalya, Adana, İzmir, Konya, Gaziantep, Sakarya, Samsung ve Tekilder illerindeki vatandaşlara sağlık hizmeti veriyor. 1996 yılında hizmete giren hastane, 500 farklı oftalmik tedavi sunmaktadır.

Günde 8.000 poliklinik ve 1000 ameliyat olan tesis, yurt dışında da faaliyet göstermektedir. 250 sağlık ekibi ve 2000 personel ile vatandaşların erişebileceği tıbbi hizmetler sunuyoruz. İnsan haklarına saygı duyar ve tüm disiplinlerden vatandaşlar için eşit standartlar kullanır.

Dünyagöz Hastanesi İş İlanları

Dünyagöz Hastanesi, nitelikli kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında hizmet standartlarını sürekli geliştirmektedir. Vatandaşlara dünya çapında kabul görmüş en son teknolojileri, teşhisleri, teşhisleri ve tedavileri sunuyoruz.

Dünyagöz Hastanesi de zaman zaman yeni personel alımı yapmaktadır. Bu sayede hizmet yaygınlaşmakta ve vatandaşlar kesintisiz, kesintisiz tedavi alabilmektedir. Bu gönderiler yılın farklı zamanlarında farklı pozisyonlara gönderilebilir.

Bu nedenle bu hastaneye gitmek istiyorsanız duyuruyu takip etmeli, bilgi ve yeteneklerinize uygunsanız hemen başvurmalısınız. Kamuoyuna bildirimde bulunmadan başvuru yapamazsınız.


konum Kent
Ofis ve Ağırlama Hizmetleri Uzmanı İstanbul
Uluslararası İletişim Uzmanı (İzmir-Antalya) Antalya, İzmir
Hastane müdürü (Choluru) İstanbul
Hasta Kabul Masası Görevlisi (Etiler) İstanbul
Muhasebe Uzmanı (Levent Ofis) İstanbul
ameliyathane hemşiresi Adana, Ankara…
servis hemşiresi Adana, Ankara…
Bilgi Sistemleri Kullanıcı Destek Uzmanı İstanbul
ERP proje süreç yöneticisi İstanbul
Teknik servis personeli Gaziantep, ha…
Hasta danışmanı (tüm branşlar) Adana, Ankara…
Poliklinik Müdürü (Azerbaycan) Azerbaycan
Hastane müdürü (Sakariya) Sakarya

Dünya Göz Hastanesi ilanlarına ve diğer ilanlara başvurmak için tıklayınız.

Dünyagöz Hastanesi’nde İşe Alım

Tüm iş ilanlarında olduğu gibi Dünyagöz Hastanesi tarafından yapılan işe alım ilanlarında da bazı genel nitelikler bulunmaktadır. Başvuru sahiplerinin bunlara uyması beklenmektedir. Bu nedenle başvuru yapmadan önce bu durumun detaylı olarak değerlendirilmesi zorunludur.

Dünyagöz Hastanesi özeldir. Bu nedenle iş ilanları online kariyer sitelerinde de takip edilebilmektedir. Başvuru işlemleri de bu platformlardan alınmaktadır. Bu, ilki çevrimiçi bir uygulama olan iki aşamalı bir süreçtir.

Kurum personeli daha sonra başvuru sahibini değerlendirecek ve uygun bir kişiyle iletişime geçecektir. Süreç daha sonra görüşme için bilgi sağlayarak başlar. Bunları başarıyla tamamlayan adaylar kısa sürede işe başlayabilirler.


Dünya Göz Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu