PERSONEL ALIMI

Dörtyol Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Dörtyol Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Dörtyol Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


Dörtyol Devlet Hastanesi, Hatay’ın Dörtyol ilçesine bağlı Numune Evler mevkiinde vatandaşlara sağlık hizmeti veriyor. 1983 yılında 100 yataklı hastane olarak işletilmiştir.

Ancak zamanla artan gereksinimler nedeniyle ek hizmet binaları Mayıs 2006’da hizmete açıldı. Tesis bugün 150 lisanslı yatağa hizmet veriyor. Dörtyol Devlet Hastanesi’nin açık alanı 22.000 metrekaredir.

Kapalı alan başlangıçta 9.000 metrekare iken şimdi 14.500 metrekareye ulaştı. Hastaneler, topluma kesintisiz ve ayrım gözetmeksizin erişim ile sürekli tıbbi hizmetler sunar.


Dortior Devlet Hastanesi İş İlanları

Dortior Devlet Hastanesi, son derece donanımlı ve profesyonel kadrosu ile en son teşhis, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Bilimsel yapısı gereği alanın gelişimini yakından takip eder. Bu nedenle verdikleri hizmetin kalitesi her zaman günceldir.

Sürekli gelişen Dortior Devlet Hastanesi’nin de personel ihtiyacı var. Kurumlar hizmet kalitesinin bozulmaması ve kafa karışıklığı olmaması için alımlar yapmaktadır. Bunları derecelendirmek istiyorsanız, öncelikle reklamlarınızı nerede bulabileceğinizi belirtmeniz gerekir. Resmi seri ilanlar Resmi Gazete, sınıflandırılmış.gov.tr, 0054ŞKUR gibi adreslerde yayınlanabilir ve günlük olarak kontrol edilmelidir.

Dortior Devlet Hastanesi İşe Alım

Dörtyol Devlet Hastanesi bünyesinde her biri istihdam edilebilecek birçok bölüm bulunmaktadır. Bu kapsamda çeşitli alanlarda hizmet veren yönetim ve destek personeli, doktor ve hemşireler, memurlar tutabiliriz. Reklam, hastanenin mevcut ihtiyaçlarına dayalıdır ve değişikliğe tabidir.

Ancak başvuru yapmadan önce reklamlarınızın bunlarla uyumlu olduğundan emin olmanız ve buna göre başvuru yapmanız gerekir. Bunun nedeni, uyumsuzluğun başarısızlıkla sonuçlanabilmesidir. Devlete ait bir sağlık kurumu olarak, bazı meslekleri işe alırken KPSS gerekebilir. Bu nedenle, her adayın sınava son teslim tarihine kadar girmesi tavsiye edilir.


Dörtyol Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

Başa dön tuşu