PERSONEL ALIMI

Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022  Personel Alımı Yayınlandı Mı?

Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022  İlanları Yayınlandı mı diye merak edenler haberimizin devamında yer alan kariyer.net adresine giderek arama kısmından kontrol ediniz. Eğer Belediye, Müftülük, Devlet hastanesi, Valilik veya havalimanına ait iş ilanları arıyorsanız “yayınlanmamış” olup internette dolaşan bilgilere kesinlikle itibar etmeyiniz. Aynı şekilde devlet hastanesi, valilik ve havalimanına ait staj ilanları da yayınlanmamıştır. Hastaneden ve havalimanlarından gerekli resmi bilgileri almanız mümkün olabilir.

Eğer devlet hastanesi, valilik ve havalimanı ilanı değilse aşağıda yer alan “kariyer.net” bağlantısına giderek arama kısmına “şirket ismi” yazarak arama yapmanız size yardımcı olacak ve ilanlar varsa size listeleyecektir.

Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022  Yayınlandı Mı?

İş başvuru kategorimiz Atlasglobal İşe Alım ve Güncel İş Başvurusunu içermektedir. Atlasglobal İşe Alım ve İş Başvuru Güncel Uygulama hakkında bilgi vereceğiz. Atlasglobal İşe Alım ve İş Başvuru Güncel Bilmek istediğiniz tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Atlasglobal’de çalışmak isteyenlere müjde. Atlasglobal iş başvurularını kapsayan yazımız; İş başvurusu ve işe alım bilgileri.

2001 yılında Öger Holding olarak kurulan Atlasglobal, Türk merkezli bir havayolu olarak faaliyet göstermektedir. Plansız iç ve dış hat uçuşları yapma yetkisine sahip Atlasglobal, ilk uçuşunu 2001 yılında gerçekleştirdi.

İki uçakla uçuşa başlayan şirket, aynı yıl donanmasına bir uçak daha ekledi. Daha sonra tarifeli uçuş lisansı alan şirket, bölgeye odaklanarak iç ve dış hatlarda tarifeli sefer sayısını %75-80 oranında artırma kararı aldı.

Toplam 23 uçağa sahip Atlasglobal, kurulduğu günden bu yana sadece bir kaza geçirdiğinden beri ne kadar güvenli olduğunu kanıtladı.

Atlasglobal İşe Alım ve Başvuru

Atlasglobal İşe Alım ve Başvuru

Bugün Havayolu yolcu sayısı artmaya devam ederken, Atlasglobal, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için filosunu her geçen gün genişletiyor.

Bu durumda, Atlasglobal, şu anda Kariyer.net web sitesi üzerinden işe alım yapmaktadır.

Kariyer.net Türkiye’nin en büyük kariyer portallarından biridir ve her gün binlerce kişi bu site üzerinden iş bularak hayallerindeki işi aramaktadır.

Atlasglobal’e Kariyer.net’ten iki basit adımla iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Her şeyden önce, Kariyer.net kullanıcı hesabınız yoksa, Sitenin sağ üst köşesinde bulabilirsiniz. Üye olmak Yazıya tıklayarak açılan sayfada sizden gerekli bilgileri girerek dakikalar içerisinde üyelik oluşturmalısınız.

Siteye üye olduktan sonra, Atlasglobal, en son bilgi ve deneyimlerinizi içeren özenle hazırlanmış özgeçmişinizi hesabınıza yükleyerek, gelecekte Atlasglobal tarafından yayınlanan onlarca iş ilanına kolayca başvurabilirsiniz.

Kariyer.net’e giderek vakit kaybetmek istemiyorsanız, Değerli okuyucularımız, Sizin için hazırlanmış olan aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Atlasglobal, diğer birçok havayolundan farklı olarak, çalışanlarına sunduğu birçok avantajla birçok yönden rakiplerinden ayrılıyor. Şirketin resmi web sitesi aracılığıyla bu fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Atlasglobal’in güncel ve gelecekteki tüm iş ilanlarına sayfamızda ulaşmak için web sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

Atlasglobal Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022  Yayınlandı Mı? Bunu öğrenmek için aşağıda verilen kariyer iş ilanları adresini ziyaret etmeniz ve arama kısmına şirket ismi yazarak ara veya enter butonuna basmanız şirketin ilanları varsa listeleyecektir. İş ilanları sürekli güncellendiği açılıp ve kapandığı için haberimizdeki iş ilanı aktifliğini yitirebilir. Sürekli takipte olmanız gerekmektedir.

Kariyer.net İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu