PERSONEL ALIMI

Aliağa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 İşkur Yayınlandı mı?

Adaylar Aliağa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 var mı diye incelemek için iskur.gov.tr adresine giderek inceleme yapması gerekmektedir. Bakanlığın açıkladığı hastane iş ilanları işkur üzerinde yayınlanacaktır.

Aliağa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022


İzmir’in Ariaa ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmeti veren Ariaa Devlet Hastanesi, 2004 yılında hasta kabulüne başladı. 13,752 metrekare alan olarak planlanmıştır. Kapalı alanı 6723 metrekaredir. 2 kattan oluşmakta olup tesis 65 yataklıdır.

Ariaa Devlet Hastanesi’nde ayrıca tıbbi ve uzmanlaşmış bir bölüm bulunmaktadır. İhtiyaca göre personel arıyoruz. Son dönemde mevcut poliklinik sayısını artıran Aliağa Devlet Hastanesi, iş ve işe alım ilanları yayınlamaya başladı.


Ariaga Devlet Hastanesi İş İlanı

Ariaa Devlet Hastanesi bir devlet kurumudur. Bu nedenle organizasyona katılmak isteyen herkesin resmi duyuruyu takip etmesi gerekmektedir. Takip etmenizi teşvik ettiğimiz birçok kaynak var. biraz,

  1. 0054Ş KUR,
  2. Aliağa Devlet Hastanesi web sitesi,
  3. ilan.gov.tr,
  4. Resmi gazete,

Şeklindedir. Duyuru sırasında adayların dahil edileceğini bilmeniz gerekir. Onlardan bazıları:

  1. Hangi pozisyonu almalıyım?
  2. Aranan genel ve özel nitelikler
  3. kaç kişi alacaksın
  4. Başvuru formu ve yeri
  5. Uygulama zamanı

Bu nedenle iş ilanını dikkatlice incelemeli ve uygun ise belirtildiği şekilde uygulamalısınız.

Alaşehir Devlet Hastanesi İşe Alım

Alaşehir Devlet Hastanesi ihtiyaçlarınızı karşılayacak personel arıyor. Bu nedenle yıldan yıla değişiklik gösterebilir.

Günümüzde personel ihtiyacı olan hastaneler temizlikçi, hemşire gibi personel arıyor. Ayrıca hemşire, doktor, asistan gibi birim personeline de ihtiyacımız var.

Başvuru için ilana bakmanız yeterli. Hangi adres ve nasıl başvuru yapılacağı gibi detaylar resmi duyuruda yer almaktadır.

Alaşehir Devlet Hastanesi’nde personel alımı düzenli olarak yapılmaktadır. En güncel ilanlara ulaşmak için web sitemizi takip edebilir veya hastanenin resmi web sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Aliağa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2022 iş ilanı var mı diye merak edenler il seçerek veya ilgili işkur sayfasında yer alan ” iş yer ünvanı ” kısmına hastane ismi yazarak arama yapabilirler.

İŞKUR İlan Arama Sayfası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu